Godziny otwarcia
Pn. – Pt. 08:30-16:30

ul. Wietnamska 3 / lok. U2
52-117 Wrocław, Polska

Przydomowe stacje uzdatniania wody

Coraz częściej można zetknąć się ze złą jakością wody. Jej zanieczyszczenie różnorodnymi metalami, pyłami i substancjami organicznymi ma wpływ nie tylko na jakość życia, powodując np. podrażnienia skóry, ale również na żywotność urządzeń i instalacji wodociągowych w budynkach. Najczęstsze problemy z wodą, wymagające zastosowania stacji uzdatniania wody to:

 

Nowoczesne domowe stacje uzdatniania wody są wyposażane w złoża wielofunkcyjne, które jak wskazuje nazwa, mogą pełnić kilka funkcji równocześnie. Oznacza to, że mogą np. usuwać z wody pochodzącej z ujęcia podziemnego nie tylko żelazo i mangan, ale także twardość, substancje organiczne i amoniak. Zamiast kilku różnych filtrów wymagających dużej powierzchni do montażu można zainstalować jedno kompaktowe urządzenie, zajmujące o wiele mniej miejsca i pełniące kilka funkcji jednocześnie.

Dlaczego warto zdecydować się na domową stację uzdatniania wody?

Domowa stacja uzdatniania wody ma za zadanie między innymi zmiękczanie wody (eliminowanie rozpuszczalnych jonów wapnia i magnezu), a także usuwanie innych stałych zanieczyszczeń. Ze stosowania tego rodzaju systemów płynie wiele korzyści takich jak:

 

Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór filtrów oraz stacji uzdatniania wody, które są dedykowane zarówno do mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i do mniejszych oraz większych gospodarstw domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie wiesz, który filtr lub przydomowa stacja uzdatniania wody będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z naszymi specjalistami!

 

 

Dział handlowy:                          Dział techniczny:
mgr Sergiusz Vasyliuk              mgr inż. Dmitry Tsaruk
tel./fax: (71) 798-93-97             tel.: 668-523-388
tel.: 602-350-332

e-mail: biuro@ewf.net.pl