ZAPYTAJ
U EKSPERTA

Porada eksperta

STREFA
INSTALATORA

Porada eksperta

OPINIE
O FIRMIE

Porada eksperta

Godziny otwarcia
Pn. – Pt. 08:30-16:30

ul. Wietnamska 3 / lok. U2
52-117 Wrocław, Polska

O firmie

Profesjonalne uzdatnianie wody – Wrocław

 

Firma Eko Woda Filtracja (EWF) z Wrocławia działa w branży uzdatniania wody. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy nowoczesne metody i technologie uzdatniania wody oraz filtry do wody. Nasze stacje wspomagające uzdatnianie i zmiękczanie wody oparte są na doświadczeniu specjalistów uzyskanemu podczas działania na terenie Polski oraz za granicą kraju. Czytaj dalej>>>

Jako profesjonalna firma od kilkunastu lat tworzymy i rozwijamy innowacyjne stacje uzdatniania wody, dzięki którym możemy zapewnić czystą wodę. Nasz zespół wyspecjalizowanych doradców pomoże Państwu dobrać optymalny system uzdatniania, zarówno dla wody wodociągowej, jak i pochodzącej z własnej ujęcia. Uruchamiamy stacje uzdatniania wody na terenie całej Polski (w tym miasta Wrocław), dla: osiedli, kotłowni, pralni, restauracji, obiektów chłodniczych, przemysłu spożywczego, itp. Przystępny cennik naszych usług sprawia, że na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych inwestycji i setki zadowolonych klientów.

 

Usługi w zakresie uzdatniania wody świadczone przez firmę Eko Woda Filtracja z Wrocławia to:

  • doradztwo w wyborze odpowiedniej technologii uzdatniania, zmiękczania wody oraz innych, a także dobór urządzeń do wybranego systemu;
  • instalacje z wykorzystaniem materiałów PVC, PE, PP oraz wykonanych w klasycznych metodach;
  • uruchomienie stacji uzdatniania wody oraz zaopatrzenie w pełną dokumentację techniczną powykonawczą;
  • szkolenie klienta, bądź personelu obsługującego układ;
  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna;
  • serwis i dostawa materiałów eksploatacyjnych;

Posiadając test-laboratorium, pobieramy próbki wody niezbędne do określenia problemu i jej skutecznego rozwiązania. W ten sposób dobieramy urządzenia mające na celu zarówno uzdatnianie, zmiękczanie wody, odżelazianie, odmanganianie wody, dezynfekcja, demineralizacja wody, dekarbonizacja wody oraz inne.

Przedłużamy gwarancję na urządzenia w przypadku korzystania z naszego serwisu oraz dostarczanych przez nas materiałów eksploatacyjnych. Możliwość przedłużenia aż do 10 lat. Wykonujemy projekty „pod klucz”, których cena jest ustalana indywidualnie, jednocześnie robimy rozbudowy i modernizacje już istniejących stacji oraz systemów uzdatniania wody.

Prosimy sprawdzić zakładkę produkty, gdzie znajdą Państwo stosowane przez nas nowoczesne technologie, stacje uzdatniania oraz filtry do wody w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Z cennikiem naszych usług mogą zapoznać się państwo telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając biuro naszej firmy zlokalizowane w dogodnym miejscu na terenie miasta Wrocław.

SZYBKI KONTAKT

Do pobrania

pdf sample pptexamples

Potrzebujesz wyceny swojej inwestycji? Napisz do nas