Godziny otwarcia
Pn. – Pt. 08:30-16:30

ul. Wietnamska 3 / lok. U2
52-117 Wrocław, Polska

Historia Spółki

2010. Założenie działalności gospodarczej

Zdobywając doświadczenie zawodowe w różnych firmach i mając już za plecami  pięcioletnie doświadczenie – współwłaścicieli podejmują decyzje o otwarciu własnej działaności gospodarczej. Początkowa forma organizacyjna to IDG – działalność założona, więc zaczynamy budować historie. 

2011. Reorganizacja w Spółkę z ograniczoną odpowiedziałnością

Szybki rozwój w branży oraz chęć do zdobycia nowych rynków (głównie uczestnictwa w przetargach nieograniczonych) doprowadziło do reorganizacji podmiotu gospodarczego i przekształcenia go w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 

2011. Otwarcie nowej siedziby Spółki

Zarząd firmy stawia na wygodny dojazd oraz logistyczną przestrzeń. Ulica Krakowska we Wrocławiu spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi, gdzie od 2011r mieści się główna siedziba Spółki. Zwiększa się też flota transportowa, wśród której samochody dostawcze oraz serwisowe.

2012. Export - Import

W 2012 firma zaczyna realizacje projektów zagranicznych. Specjaliści firmy zaangażowani na budowach stacji uzdatniania w innych krajach. Na gotowe urządzenia uzyskują się lokalne certyfikaty. Powstaje dział „Export – Import”

2014. Rozszerzenie powierzchni magazynowych. Otwarcie stacjonarnego punktu handlowego

Ciągle narastający popyt w naszych produktach oraz coraz większe realizacje przemysłowe zmusili nas do zwiększenia powierzchni magazynowych oraz otwarcia sklepu detalicznego. Od teraz nasi konsultanci chętnie doradzą klientowi indywidualnemu demonstrując rozwiązania na żywo, z kolei dział techniczny zdobył wygodę warsztatową oraz perfekcyjną logistykę. 

2014. Wdrożenie automatyzacji procesów przemysłowych oraz systemów SCADA

Aby spełniać najwyższe normy wykonania przemysłowych stacji uzdatniania wody wprowadzamy pełną automatyzację procesów. Wykonując elementy automatyki na podzespołach wiodących w branży producentów, podwyższamy niezawodność oraz jakość wykonania stacji uzdatniania w przemyśle. Budujemy od podstaw stanowiska operatorskie z wdrożeniem nowoczesnych układów monitoringu i przesyłu danych SCADA 

2015. Modelowanie 3D

Aby zwiększyć reprezentację produktów firmy oraz doprecyzować szczegóły pod czas procesu produkcyjnego wprowadzamy 3D Modeling. Projekty nabierają kolorów oraz jasności przy odczytywaniu i realizacji

2017. Nowy serwis WWW

Od 2017 roku przedstawiamy Państwu nowy serwis WWW. Nowoczesny wygląd oraz łatwość serfowania po stronach wyróżnia nas wśród innych!

SZYBKI KONTAKT

Do pobrania

pdf sample pptexamples

Potrzebujesz wyceny swojej inwestycji? Napisz do nas